






850 ₴
Наявність уточнюйте -0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 150 грн.
Шопер . Формат А4.
Код 0547-1. Нат.замша/Штучна шкіра
31 см ширина. 28 см висота. 12 см дно. Максимальна довжина знімного плечового ременя 150 см.
Три окремих відділи . Середнє відділення на блискавці. Усередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
На дні сумочки є ніжки .
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Синій |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина ручок | 340 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Стан | Новий |