









950 ₴
Наявність уточнюйте 0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 150 грн.
🔥Код 1112
🔥Шопер🔥Велика містка сумка.
✔️ формат А4.
✔️Нат.замша/шкір.зам
✂️ширина по дну 32 см.,ширина зверху 41см.,висота 30см.,дно 14 см.,ручки висотою 13см.
Висота плечових ручок 32см.
✔️Сумка закривається на блискавку, всередині підкладка, два відділення, по середині перегородка-кишеня на блискавці.
✔️На зворотньому боці кишеня на блискавці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Чотири |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина ручок | 320 мм |
| Стан | Новий |