
1 950 ₴
Код 7002. Валізи.
Розмір М 38-63-25
Матеріал :
• Поліпропілен + абс
• Міцні колеса 4шт поліуретан , обертання 360*.
• Ультра легка вага.
• Бічна та верхня ручка для перенесення.
• Висувна алюмінієва ручка
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 63 см |
| Ширина | 38 см |
| Глибина | 25 см |