









590 ₴
Хіт продажів
❤️улюблена , моделька на три відділення.
✅Матеріал: спереду нат.замша/еко шкіра.
✅Розміри: ширина 25см,висота 19см,дно 10 см. ремінець регулюється до 155 см.
✅Три окремих відділення на блискавках,всередині підкладка ,дві кишеньки,ззаду кишеня на блискавці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Овальна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Стан | Новий |