







1 900 ₴
Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 150 грн.Наявність товару уточнюйте 0734562112
ШОПЕРИ З НАТУРАЛЬНОЇ ШКІРИ💗💗💗💗💗💗💗тепер в двох матеріалах : флотар та гладка шкіра
Код 0232-4. Натуральна шкіра.
Ширина по дну 34 см. Ширина вгорі 44 см. Висота 30 см. Дно 15 см. Висота довгих ручок 28 см.
Одне відділення на блискавці, поділене навпіл перегородкою на блискавці. Всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці. З боків сумки карабіни для затягування куточків всередину. Над основною блискавкою кнопка. На зворотному боці кишеня на блискавці.
📣Сумочка відшита повністю 💯 з натуральної шкіри: сама сумочка відшита зі структурної шкіри(флота),а ручки і дно з гладкої шкіри 📣
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Чотири |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Стан | Новий |