









590 ₴
Невелика спортивна чорна сумка Nike. Сумка для тренувань, фітнес сумка. Ця невелика чорна спортивна сумка - ідеальний вибір для активного способу життя і тренувань. Сумка має регульований ремінь і зручні ручки, що забезпечують комфорт носіння. Чорний колір сумки додає їй стильності та універсальності, що робить її чудовим аксесуаром як для спорту, так і для повсякденного використання. Невеликий розмір спортивної сумки дає змогу зручно брати її з собою будь-де, зберігаючи все необхідне при собі.
Колір: чорний
Матеріал: оксфорд (поліестер) 1000D
Виробник: Україна
Параметри сумки:
Довжина - 43 см
Ширина - 15 см
Висота - 24 см
Характеристика:
- знімний плечовий ремінь у комплекті;
- основне відділення на блискавці;
- карман в головному відділі;
- велика зовнішня кишеня на блискавці;
- ручки для перенесення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Водонепроникне дно, Плечовий ремінь |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Оксфорд |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 15 см |
| Об`єм | 30 л |
| Ширина | 43 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип | міський, спортивний |