



630 ₴
Стильний міський чорний рюкзак з принтом Nike. Для подорожей, тренувань, навчання. Рюкзак досить місткий і зручний.
Характеристика:
- У головному відділенні велика кишеня під спинкою;
- Зручні широкі лямки, регульовані за довжиною;
- М'яка ущільнена спинка;
- Ущільнене дно рюкзака;
- Ручка для перенесення в руці;
- Бічні кишені сітка;
- Зовнішня велика кишеня на блискавці.
Матеріал: Оксфорд поліестер (водовідштовхувальний)
Розмір: 40x26x11
Стиль: unisex
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 400 г |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 11 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина, Водонепроникний кишеню, Вентиляція спини |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |