








590 ₴
Цей чорний рюкзак — ідеальний супутник для активного життя в місті. Він має велику основну кишеню, у якій можна зберігати ваші речі.
Незалежно від того, вирушаєте ви на роботу, університет чи просто на прогулянку, цей міський рюкзак забезпечить вам зручність і стиль. Він поєднує в собі функціональність і модний дизайн. Підійде як хлопцям, так і дівчатам.
Характеристика:
- У головному відділенні велика кишеня під спинкою;
- Велика зовнішня кишеня;
- Зручні широкі лямки, регульовані за довжиною;
- М'яка ущільнена спинка + вентильована сітка;
- Ущільнене дно рюкзака;
- Ручка для перенесення в руці;
- Якісний логотип популярного бренда.
Матеріал: оксфорд поліестер (водовідштовхувальний)
Розмір: 45x32x16
Колір: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stone Island |
| Вага | 500 г |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 16 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Анатомічна конструкція, Водонепроникна тканина, Сумісний з форматом А4, Вентиляція спини, Лямки анатомічної форми, Водонепроникний кишеню |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 32 см |