









580 ₴
Чорна поясна, нагрудна тактична сумка. Сумка, бананка дуже містка і зручна. Можна носити як на поясі так і на грудях. Правильне розташування відділів і кишень дозволяє вмістити багато необхідних аксесуарів, документів і т.д.
Розмір: 27x15x10
Матеріал: оксфорд (водовідштовхувальний)
Вага: 0,3 кг
Характеристика:
- головне відділення на блискавці;
- внутрішня додаткова кишеня в головному відділенні;
- фронтальна кишеня з клапаном на блискавці;
- дві бічні кишені на блискавці;
- на тильній стороні додаткова кишеня на блискавці;
- липучка на фронтальній кишені і на верхній частині;
- ремінь із регулюванням і швидкознімною пряжкою фастекс.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.3 кг |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Система швидкого скидання, Анатомічна конструкція, Водовідштовхувальне просочення |
| Колір | Оливковий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 27 см |
| Ширина | 15 см |