








630 ₴
Наявність уточнюйте за телефоном 0734562112.
Відправка товару по передоплаті 150 грн.,чи повної оплати.
Код 0334-3. Штучна шкіра.
Україна 🇺🇦
26 см ширина по дну. 22 см ширина вгорі. 20 см висота.10 см дно.
Одне відділення на блискавці, поділене навпіл перегородкою на блискавці. Усередині кишеня для телефону і внутрішня кишеня на блискавці.
Максимальна довжина ременя 115 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Саквояж |
| Форма | Напівкругла |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 1150 мм |
| Стан | Новий |