




730 ₴
Наявність необхідного забарвлення уточнюйте за телефоном 0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або за передоплатою 150 грн.
В наявності 🆕
Сумка -шопер🔥
Код 4708
Екошкіра
41 см ширина по швах
40 см висота
14 см глибина
Висота ручок 29 см
Одне відділення на блискавці, розділене відділенням на блискавці. Всередині кишеня для телефона та кишеня на блискавці.
На звортному боці кишеня на блискавці.
В комплекті довгий регульований ремінь.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Світло бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Довжина ручок | 290 мм |
| Стан | Новий |