









720 ₴
Бордовий рюкзак з райдужними ручками Kanken Classic 16 L, канкен. Стильний рюкзак, сумка Fjallraven Kanken Classic - чудовий варіант для повсякденних прогулянок, навчання, подорожей. Особливо популярні в цьому сезоні. Розмір: 38х27х13 см Матеріал: водовідштовхувальний текстиль, Vinylon F 100% Колір: бордовий з райдужними ручками Об'єм: 16л Характеристика рюкзака: - зовнішня кишеня на блискавці; - головне відділення закривається на блискавку; - внутрішня кишеня під спинкою; - дві бічні кишені; - знімна спинка-сидушка; - світловідбиваючий логотип; - фурнітура з оригінальним логотипом; - зручні лямки, регульовані за довжиною; - ручки для перенесення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fjallraven |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 350 г |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 16 л |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина, Водонепроникний кишеню |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Fjallraven Kanken |