








540 ₴
Характеристика:
- зйомний плечовий ремінь в комплекті;
- містке основне відділення, закривається на блискавку;
- велика зовнішня кишеня на блискавці;
- ручки для перенесення в руці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 18 см |
| Об`єм | 20 л |
| Ширина | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 г |
| Особливості | Водонепроникне дно, Водовідштовхувальна просочення, Плечовий ремінь |
| Форма | Прямокутна |