









740 ₴
Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 150 грн.Наявність товару уточнюйте 0734562112
Код 0232-3. Турецька зерниста екошкіра.
Сумочки в чорному і чорному з червоним краєм є зі срібною та золотою фурнітурою📣
Ширина по дну 34 см. Ширина вгорі 44 см. Висота 30 см. Дно 15 см. Висота довгих ручок 30 см.
Одне відділення на блискавці, поділене навпіл перегородкою на блискавці. Всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці. З боків сумки карабіни для затягування куточків всередину. Над основною блискавкою кнопка. На зворотному боці кишеня на блискавці
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Стан | Новий |