






590 ₴
Наявність уточнюйте за телефоном 0734562112. Відправка товару по передоплаті 150 грн.,або повна оплата.
Код 4005
🔥Клатч з ланцюгом.
✅еко.шкіра.
✂️23см*14см*7см.
✔️Фурнітура:нікель.
✔️Ланцюг: довжина 103см.
✔️Каркасний клатч,закривається на два магніти,всередині -два відділення,перегородка-кишеня на блискавці.
Виробництво 🇺🇦.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 140 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 230 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Колір | Білий |
| Розмір | Малий |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Довжина плечового ременя | 1030 мм |