






620 ₴
Наявність уточнюйте-0734562112.Відправка товару по повній оплаті або передоплата 150 грн.
Код 4260
Екошкіра Туреччина +🐆екошкіра леопардовий принт
Фурнітура темний нікель
24х17х9
Одне відділення на блискавці, поділене навпіл відділенням на блискавці.
Всередині кишеня на блискавці та кишеня для телефона.
В комплекті довгий регульований ремінь. Максимальна довжина 140 см.
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Стан | Новий |