





680 ₴
Наявність уточнюйте 0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 150 грн.
Код 7203
Стильна новинка .
✅еко.шкіра.
✂️Ширина 28,5 см.,висота 17 см,
дно 12 см.Ремінець до 130 см.
✔️Два окремих відділення+бокові кішені.
✔️Попереду кишеня на блискавці.
✔️Форма: м’яка.
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Саквояж |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |