




620 ₴
Наличие уточняйте по телефону 0734562112. Отправка товара по предоплате 150 грн.,или полной оплате.
Код 0298-1. Нат.замша/Екошкіра. Зроблено в
💙💛.
23 см ширина. 14 см висота. 8 см дно. Клапан на магнітах. Усередині одне відділення ,поділене навпіл кишенею на блискавці. Довжина ланцюжка 130 см

| Основні | |
|---|---|
| Висота | 140 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 230 мм |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Хакі |
| Розмір | Малий |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип сумки | Клатч |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |