




620 ₴
Наявність уточнюйте -0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 150 грн.
Код 0298-1. Нат.замша/Екошкіра. Зроблено в
💙💛.
23 см ширина. 14 см висота. 8 см дно. Клапан на магнітах. Усередині одне відділення ,поділене навпіл кишенею на блискавці. Довжина ланцюжка 130 см

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Бордовий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки, 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |