





590 ₴
Наявність уточнюйте-0734562112.Відправка товару по повній оплаті або передоплата 150 грн.
Новинка ❤️
Код 0298-2. Екошкіра зі зміїним принтом . Зроблено в
💙💛.
23 см ширина. 14 см висота. 8 см дно. Клапан на магнітах. Усередині одне відділення ,поділене навпіл кишенею на блискавці. Довжина ланцюжка 130 см

| Основні | |
|---|---|
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Малий |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Довжина плечового ременя | 1030 мм |