

490 ₴
Наявність уточнюйте-0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 150 грн.
Код 2006-1. Нат.замша/кожзам .
24*15*8 см
Два отделения,каждое на молнии. Внутри карман на молнии. На обратной стороне карман на молнии. Максимальная длина ремешка 135 см.

| Основні | |
|---|---|
| Висота | 150 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 240 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Сірий |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |