



700 ₴
Наявність уточнюйте-0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 150 грн.
Улюблена модель з нашим логотипом 💝
Код 0334-1. Нат.замша /Штучна шкіра.
Україна 🇺🇦
26 см ширина по дну. 22 см ширина вгорі. 20 см висота.11 см глибина.
Одне відділення на блискавці, поділене навпіл перегородкою на блискавці. Усередині кишеня для телефону і внутрішня кишеня на блискавці.
Максимальна довжина ременя 135 см.
•
Якість відмінна. Клатч відмінно тримає форму.

| Основні | |
|---|---|
| Висота | 220 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 260 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Ручки | Одна |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Саквояж |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |