




870 ₴
Наявність уточнюйте телефон 0734562112.
Відсилання товару за попереднього плаття 150 грн, або повного оплати.
Код 1751
🔥Сумочка на шкірний день.
✔️Нат.замша/ шкір.зам
✂️ширина 31 см,висота 24 см.,дно 13 см.,висота ручок 17см., ремінець до 120 см.
✔️ Два відділення, по середині перегородка-кишеня на блискавці.
✔️Спереду два відділення на блискавці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина ручок | 170 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |