




730 ₴
Відправка товару по повній оплаті,або по передоплаті 150 грн.Наявність уточнюйте 0734562112.
Модель 7004
Матеріал:
Екошкіра
Колір фурнітури: золото.
Розміри:
35х28х15
Короткі ручки- висота 14 см
Особливості:
Одне відділення на блискавці.
Всередині кишеня для телефона та дві кишені на блискавці.
На лицевій стороні кишеня на блискавці.
На зворотньому боці кишеня на блискавці.
В комплекте широкий плечовий ремінь (112 см з карабінами)

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Білий |
| Розмір | Великий |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Стиль | Класичний |
| Довжина плечового ременя | 1120 мм |
| Стан | Новий |