









560 ₴
Наявність уточнюйте за телефоном 0734562112. Відправка товару по передоплаті 150 грн.,або повна оплата.
Код 7130
🔥🆕Стильна новинка .
✅еко.шкіра.
✂️Ширина по дну 20 см., висота 14 см., дно 7 см.,ремінець до 150 см.
✔️Два окремих відділення.
✔️Попереду є відділення на блискавці.
✔️Форма:м’яка .
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Овальна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |