








585 ₴
Відсилання товару по повній оплаті, або передоплата 150 грн. Наявність уточнюйте -0734562112.
Код:1038
Хіт продажів
💥улюблена, містка модель на три відділення.
✅кож.зам
✂️Розміри: ширина 22 см, висота 17 см,дно 10 см.ремінець регулюється до 130 см.
✅Три окремих відділення на блискавці, усередині підкладка, дві кишеньки, ззаду кишеня на блискавці.
Виробництво 🇺🇦.

| Основні | |
|---|---|
| Висота | 170 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Овальна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Універсальний |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Малий |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Відділення | 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |