









660 ₴
Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 150 грн.Наявність уточнюйте -0734562112.
Код 7755
🔥🆕Клатч на два відділення.
✅Еко.Шкіра.
✂️Ширина 28 см., висота 17см., дно 9 см., ремінець 133см.
✔️Два окремих відділення.
✔️Попереду кишеня на блискавці.
✔️Форма:м’яка .
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1330 мм |
| Стан | Новий |