








690 ₴
Наявність уточнюйте телефон 0734562112.
Відсилання товару за попереднього плаття 150 грн, або повного оплати.
Код: 1025
🔥Велика сумка 🔥ШОППЕР.
☝️формат А4.
✅ є шкіра
✂️ширина 34 см.ширина по верху 44 см, висота 30 см, дно 15 см.
Висота плечових ручок 30 см.
✅Сумка закривається на блискавку, всередині підкладка, два відділення, по середині перегородка-кишеня на блискавці.
З іншого боку сумки кишеня на блискавці
Виробництво 🇺🇦.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Чотири |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Стан | Новий |