









660 ₴
Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 150 грн.Наявність уточнюйте -0734562112.
Код 7319
🔥🆕Сумочка на кожен день.
✅Еко.Шкіра.
✂️Ширина 23 см., висота 14 см.,
дно 11 см.,ремінець регульований до 130см.
✔️Дві функціональні блискавки ,
два відділення ,посередині перегородка-кишеня на блискавці.
✔️Форма:м‘яка.
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Овальна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |