





730 ₴
Неймовірна гарна сумка з м'якої і приємної на дотик ЕКО ШКІРИ 🆕️
▶️ КОД: 77591
ФУРНІТУРА: срібло
РОЗМІРИ: Ширина по низу - 24,5 см (ширина по верху - 28,5 см), висота - 25 см, дно - 10,5 см + коротка ручка ( довжина короткої ручки - 44 см) і довгий ремінець
МАТЕРІАЛ: м'яка ЕКО ШКІРА, підкладка - щільна тканина
СКЛАД: Два відділи і між ними карман-перегородка на блискавці. Зверху сумка закривається на блискавку. Всередині є 2 відкриті кишені та кишеня на блискавці. З тильного боку – кишеня на блискавці.

| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Шопер |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Середній |
| Форма | Трапеція |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Стиль | Молодіжний |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Стан | Новий |