






389 ₴
Наявність уточнюйте за телефоном 0734562112. Відправка товару по передоплаті 150 грн.,або повна оплата.

| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Рожевий |
| Розмір | Малий |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Замок |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Стиль | Молодіжний |
| Довжина плечового ременя | 1150 мм |
| Стан | Новий |