









490 ₴
Наявність уточнюйте-0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 100 грн.
НІЖНА І ДУЖЕ КРАСИВА модель, що полюбився багатьма
ФУРНІТУРА: золото
РОЗМІРИ: Ширина - 24 см, висота - 16 см, дна - 8 см + ремінець 135 см
МАТЕРІАЛ: натур.замш + шкір.зам., підкладка - тканина
СКЛАД: два відділення, кожне з яких закривається на блискавку. Всередині є 1 відкритий кишеньку. З тильного боку кишенька на блискавці.
ВИРОБНИЦТВО: Україна.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Середній |
| Форма | Напівкругла |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Стиль | Класичний |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Стан | Новий |