








370 ₴
Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 150 грн.Наявність уточнюйте -0734562112.
Сумка на три відділення.
✅ укр.фактурна еко/шкіра
✅Розміри: ширина 18 см,висота 15 см,дно 10 см,ремінець 135 см
Фурнітура -колір золото.
✅Одне відділення закривається на блискавку.
Виробництво 🇺🇦.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Овальна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Стан | Новий |