


350 ₴
Наявність уточнюйте за телефоном 0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або за передоплатою 100 грн.
Код:1653
✅ еко.шкіра
🔥Сумочка на 3 відділення🔥
✂️ширина 19 см., висота 17 см.,
дно 7 см.
✔️є пластмасовий ланцюжок,знімається або можна використовувати як ручку
✔️ремінець регулюється до 115 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Клатч |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Хакі |
| Розмір | Малий |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Стиль | Молодіжний |
| Довжина плечового ременя | 1150 мм |
| Стан | Новий |