






620 ₴
Наявність уточнюйте 0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 100 грн.
Код:7316
✅Еко.Шкіра.
🆕Сумка на 2 відділення
🔥2 ремінця.
✂️Ширина 23 см.,висота 17 см.,дно 10см.
🔄Плечьовий широкий ,знімний ремінець 110 см.,другий ремінець регулюється до 132см.
✔️Два основні відділення на блискавці.
✔️На лицьовій стороні є дві кишені на блискавці.
✔️На зворотньому боці кишеня на блискавці.
✔️Фурнітура:кол.срібло.
✔️Форма:м'яка.

| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Стиль | Молодіжний |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Стан | Новий |