





710 ₴
Дуже ніжна, гарна, невелика сумка з РЕПТИЛІЄЮ🆕️
▶️ КОД: 1001
ФУРНІТУРА: срібло
РОЗМІРИ: Ширина внизу - 29 см, висота - 20 см, дно - 12 5 см + ручкі і довгий ремінець, регулюється
МАТЕРІАЛ: ЕКО шкіра‼ Підкладка - щільна тканина
СКЛАД: Два відділи і між ними кишеня-перегородка на блискавці, зверху сумка закривається на блискавку. Всередині є відкрита кишеня і 1 кишеня на блискавці.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Стиль | Молодіжний |
| Довжина плечового ременя | 1180 мм |
| Стан | Новий |