






730 ₴
Код:7807
✅Еко.Шкіра.
🆕Каркасна ✔️класична сумка на три відділення.
✂️Ширина 31 см.,висота 24 см.,
дно 13 див.
✔️Ручки заввишки 14 см.
✔️Ремінець регульований до 126 см.
✔️Всередині 3 окремих відділення, бічні кишені.
✔️На зворотньому боці кишеня на блискавці.
✔️Фурнітура:кол.срібло.
✔️Форма: каркасна.

| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Ділова |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Стиль | Класичний |
| Довжина плечового ременя | 1260 мм |
| Стан | Новий |