








710 ₴
Наявність уточнюйте-0734562112.Відправка товару по повній оплаті або передоплата 150 грн.
Код:7139
✅Еко.Шкіра.
🆕Сумка на 2 відділення
🔥з текстильним ремінцем.
✂️Ширина 26 см.,висота 17 см.,дно 12см.
🔄Плечьовий широкий, знімний ремінець, регулюється до 138 см.
✔️Два основні відділення на блискавці.
✔️На зворотньому боці кишеня на блискавці.
✔️Фурнітура :кол.срібло.
✔️Форма: має форму .

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Підкладка | Так |
| Висота | 170 мм |
| Ручки | Одна |
| Довжина плечового ременя | 1380 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Молодіжний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Різні кольори |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Довжина | 260 мм |