







690 ₴
Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 100 грн.Наявність уточнюйте -0734562112
Код:7597
✅Еко.Шкіра.
🆕Сумка-мішок.
✂️Ширина 25 см.,висота 27 см.,дно 11см.
✔️Плечьова ручка висотою 24см.
✔️Знімний регульований ремінець.
✔️Одне основне відділення на блискавці.
✔️Спереду відділення на магніті.
✔️На зворотньому боці кишеня на блискавці.
✔️Фурнітура: срібло.

| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина ручок | 240 мм |
| Стиль | Молодіжний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Кремовий |