






800 ₴
Код:0133
✅натуральная замша/кож.зам
🔥сумочка на три відділення.
✂️ширина 21 см., висота 20 см.
дно 10 см, ремінець 115 см.
✔️Фурнітура: темний нікель.
✔️Три відділення (дві відділення на магнітах, одне відділення на блискавці).
Виробництво 🇺🇦.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1150 мм |
| Стан | Новий |