



590 ₴
Наявність уточнюйте-0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 150 грн.
Код 2006. Штучна шкіра. Україна
24х15х8 см
Два відділення, кожне на блискавці. Усередині кишеня на блискавці. На зворотньому боці кишеня на блискавці. Максимальна довжина ремінця 135 см.
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Світло-сірий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Стан | Новий |