







740 ₴
Код:7549
✅Еко.Шкіра.
🆕Велика м'яка жіноча сумка ✔️Формат:А4
✂️Ширина 35 см., висота 28 см.,
дно 14 див.
✔️Плечьовий знімний ремінець 138 см.
✔️Всередині перегородка -кишеня на блискавці,бокові кишені.
✔️На зворотньому боці кишеня на блискавці.
✔️Фурнітура:кол.срібло.
✔️Форма:м'яка.

| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Шопер |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Великий |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Стиль | Молодіжний |
| Довжина плечового ременя | 1380 мм |
| Стан | Новий |