


775 ₴
Наявність уточнюйте телефон 0734562112. Відсилання товару за попереднього плаття 150 грн, або повного оплати.
Код 1036-1. Штучна шкіра. Україна 🇺🇦.
29 см ширина. 26 см висота. 13 см глибина. Висота ручок 14 см. Довжина плечового ремінця 92 см.
Три відділення.
Середнє відділення на блискавці, всередині кишеня для телефону і внутрішня кишеня на блискавці. Інші відділення на кнопці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Овальна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 1360 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |