







710 ₴
Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 100 грн.Наявність товару уточнюйте 0734562112
Код С74301
Шкірозамінник
Розміри:
34х27х13
Короткі ручки- висота 13 см
Одне відділення на блискавці, розділене навпіл відділенням на блискавці.
Всередині кишеня для телефона та кишеня на блискавці.
На зворотньому боці кишеня на блискавці.
В комплекте плечовий ремінь (139 см без карабінів).

| Основні | |
|---|---|
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Ручки | Дві |
| Форма | Овальна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Універсальний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Великий |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Довжина плечового ременя | 1390 мм |