



950 ₴
Наявність уточнюйте -0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 150 грн.
Код 0495-1. Натуральна замша/Штучна шкіра
32 см ширина по дну. 42 см ширина вгорі. 30 см висота. 13 см дно.
Одне відділення на блискавці ,поділене навпіл перегородкою на блискавці . Усередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
На зворотній стороні кишеня на блискавці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Овальна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина ручок | 240 мм |
| Стан | Новий |