




530 ₴
КОД: LC2411
Чорний чоловічий гаманець з натуральної шкіри "Crazy Horse". Якісний і зручний аксесуар на кожен день.
Невеликий, але досить місткий. Прослужить не один рік!
Матеріал: натуральна шкіра
Тип застібки: кнопка
Розмір: 11см х 9см
Колір: чорний
Упаковка: пакет
Характеристика:
- 1 відділення для купюр;
- 2 відділення для карток, візиток;
- 1 відділення для монет на кнопці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 200 г |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Стан | Новий |