







600 ₴
Наявність уточнюйте -0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 100 грн.
Код:7930
✅Еко.Шкіра.
🆕Сумка люкс.
✂️Ширина 25 см., висота 18 см.,
дно 9 см.
🔄Плечьовий знімний текстильний ремінець, регулюється до 133см.
✅Одне основне відділення на блискавці, усередині бічні кишеньки.
✅На звороті кишеня на блискавці.
✅Фурнітура: срібло.
Виробництво: якість 🔥люкс-фабричний Китай.

| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Стиль | Молодіжний |
| Довжина плечового ременя | 1330 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Бордовий |