
740 ₴
Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 150 грн.Наявність товару уточнюйте 0734562112
Код 4721
Екошкіра Туреччина
34 см ширина по дну.
43 см ширина зверху.
30 см висота.
15 см глибина.
Висота коротких ручок 15 см.
Висота довгих ручок 35 см.
Одне відділення на блискавці. Всередині кишеня на блискавці та кишеня для телефона.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Чотири |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Довжина ручок | 350 мм |
| Стан | Новий |