






850 ₴
Наявність уточнюйте 0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 150 грн.
Код: 1024
✅ Нат.замш/ еко.шкіра.
🔥Велика сумка 🔥ШОППЕР.
☝️формат А4.
✂️ширина зверху 33см, ширина
знизу 44 см., висота 30см, дно 14 см.
Висота плечових ручок 32см.
✅Сумка закривається на блискавку, всередині підкладка, два відділення, по середині перегородка-кишеня на блискавці.
На зворотному боці кишеня на блискавці.
Виробництво 🇺🇦.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Чотири |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина ручок | 320 мм |
| Стан | Новий |