









700 ₴
КОД: 7201
Чорний рюкзак-сумка Fjallraven Kanken Classic 16L з райдужними ручками канкенc — чудовий варіант для повсякденних прогулянок, навчання, подорожей. Особливо популярні в цьому сезоні.

Розмір: 38х27х13 см
Матеріал: водовідштовхувальний текстиль, Vinylon F 100%
Цвет: чорний
Ручки: кольорові, райдужні
Об'єм: 16л
Виробник: Китай
Характеристика рюкзака:
- зовнішня кишеня на блискавці;
- головне відділення закривається на блискавку;
- внутрішня кишеня під спинкою;
- дві бічні кишені;
- знімна спинка-сидіння;
- світловідбивний логотип;
- фурнітура з оригінальним логотипом;
- зручні лямки, регульовані за довжиною;
- ручки для перенесення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Виробник | Fjallraven |
| Розміри | |
| Ширина | 28 мм |
| Висота | 37 мм |
| Глибина | 13 мм |
| Об`єм | 16 л |
| Вага | 350 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Тип | Міський |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Кишеня для ноутбука, Сумісний з форматом А4 |
| Візерунки і принти | Fjallraven Kanken |